Як обрати сходи?

Сходи та інтер'єр
Перш за все вам потрібна концепція інтер'єру.

Якщо ви працюєте з дизайнером або архітектором, ми вас вітаємо. Наприкінці будівництва ви зрозумієте, що заощадили купу грошей завдяки порадам фахівців. Але зауважимо, що сходи повинні розраховувати саме виробники, оскільки є багато нюансів, що невідомі архітекторам або дизайнерам, бо то не їхня робота.

Якщо допомоги фахівця не має, не полінуйтеся, присвятіть пошуку інтер'єру декілька днів, а може й тижнів, але знайдіть інтер'єр, у якому вам буде затишно. Надалі тримайтеся обраної концепції до кінця будівництва, щоб ваше помешкання не нагадувало гніздо сороки.

З нашої сторони ми пропонуємо кілька варіантів зручних сходів для вашого інтер'єру, уважне ставлення, інженерний супровід проєкту від креслень до монтажу, фахове виконання робіт, гарантійне обслуговування.

То ж мерщій до роботи! Разом ми збудуємо сходи вашої мрії.
Психологія вибору сходів
Чим ви, керуєтеся у виборі сходів?

  • Екстер'єром сходів

  • Ціною сходів

  • Міццю та витривалістю конструкції

Але мало хто замислюється про моральну зношуваність сходів, адже експлуатаційний термін сходів триває щонайменше 30 років.

Тож, ми радимо зупинити свій вибір на більш сучасних моделях.


Як оцінити ваші сходи?
Якщо ви маєте готовий проєкт з кресленнями, специфікаціями та технічним завданням, доречно влаштувати тендер та вибрати найдешевшого виробника сходів, з обов'язковою умовою дотриманням усіх вимог замовника.

Та якщо немає такої документації?

Обрані вами виробники сходів мають надати специфікацію та перелік робіт, що входять до вартості сходів. Зрозуміло, що ціна сходів буде відрізнятися у різних виробників. Ба більше, навіть конструктивні рішення щодо ваших сходів можуть суттєво відрізнятися.

Тож ретельний аналіз того, що вам пропонують, чому пропонують саме це, обсягу робіт може реально вам допомогти вибрати розумний баланс поміж якістю та вартістю сходів. Також на ціну може вплинути ділова репутація виробника.

Існують опції, без яких ваші сходи будуть виконувати всі функції, окрім естетичних.

  • Шпаклювання металевого каркаса
  • Ґрунтування металевого каркаса
  • Шліфування металевого каркаса
  • Облаштування торця перекриття
  • Додаткові балясини.
Ці опції можуть стати тією різницею в ціні, що пропонуватимуть виробники.

Але, розглянувши всі варіанти пропозицій, ви свідомо будете обирати, куди рухатися, у бік погіршення або покращення якости сходів.

Наприклад облаштування бетонних сходів нашими фахівцями відбувається з дотриманням технології монтажу сходинок, але це коштує дорожче, ніж пропонують інші.

Наведені ціни на сходи на нашому сайті вже з вищепереліченими опціями, якщо це передбачено конструктивно.


Маєте запитання?
Пишіть, відповімо :)
Вкажіть адресу електронної пошти, якщо відповідь не має бути публічною