Сходи по частинах

Автор статті: Валерія Міненко
Хто робить сходи? Столяр та зварювальник, скажете ви, і будете не праві.

Не можна зробити сходи за малюнком на стіні або та підлозі. Так роблять тільки "умельцы и мастера на все руки". Воно так не працює. Потрібне, хоча б, інженерне бачення проєкту в цілому, з технічними особливостями монтажних моментів.

Тобто, креслення - це інженер.

Потім ви замовляєте доставляння металу, деревини, огородження. Це водій з машиною, вантажники.

Далі ви наймаєте зварювальника для виробництва та монтажу металевих складників, у вас удома, де одночасно працюють декілька бригад, малярі, гіпсокартонники... Наслідком цього хаосу і бедламу стають зіпсовані відносини з прорабом, будівельниками та затягування терміну закінчення усіх робіт, бо всі всім заважають.

І нарешті от він! Каркас для сходів.

Дерев'яні складові для пришвидшення роботи ви замовили разом з початком роботи зварювальника. Тепер потрібен столяр для того, аби зашити, або просто покласти сходинки та поставити огородження (це, якщо вони не сталеві).

І от тут починається найцікавіше.

Виявляється, що каркас зварений так, що замовлені складові не стають. Причин тому багато, від неякісних креслень до некваліфікованого зварювальника, адже зварювальники-будівельники не славляться прискіпливістю та точністю в роботі до міліметра.

Оптимістичне завершення епопеї під назвою "сходи зі шматочків": ваш столяр маг та фахівець 70 рівня, робить більш менш пристойно за суттєву доплату, але гарантії, що воно не буде рипіти не дає, бо "ну отак".

Песимістичний варіант: столяр не може виправити ситуацію, тому ви звертаєтеся до компанії, що займається сходами професійно. Тут діагноз один - різати та ставити нові сходи.

Це одна з історій наших клієнтів, до того, як вони звернулися до нас.

А тепер порахуйте, скільки вашого часу, енергії, нервів та грошей може бути витрачено на організацію, транспортування, пошук робітників…Натомість ніхто не гарантуватиме вам задовільний результат роботи, ніхто не візьме на себе гарантійні зобов'язання.

І от воно того варто? А може все ж таки замовити сходи у Ягер?
 
Маєте запитання?
Пишіть, відповімо :)
Вкажіть адресу електронної пошти, якщо відповідь не має бути публічною