Огородження сходів

Призначення будь-якого огородження є забезпечення безпечного пересування користувача сходами. Зручність, міцність та естетична привабливість для користувача - головні критерії під час вибору огородження для сходів в приватному будинку.

Ціна огородження для сходів

Різновидів огороджень для сходів та балюстрад дуже багато. Розгляньмо деякі різновиди огороджень та як комплектація впливає на ціновий діапазон.
Стандартне класичне огородження з деревини

  • Західний стовп. Це перша балясина в сходовому огородженні. Може відрізнятися від решти масивністю. Найдорожчими є різьблені стовпи. Іноді їх замінюють групами з декількох балясин.
  • Дерев'яні балясини. Існує безліч моделей балясин. Балясини мають надати стійкости огородженню та запобігти провисанню поруччя. Для цього достатньо поставити одну балясину на одну сходинку, але огородження виглядатиме рідкувато. Тому зазвичай ставлять по дві тоненькі балясини на сходинку, що не може не вплинути на ціну огородження.
  • Поруччя огородження. Суцільнотягнуті поруччя мають високу вартість завдяки трудомісткому процесу виготовлення. Проте зовнішній вигляд поруччя, що не має явних слідів склеювання та стикування деревини, вражає. Висока ціна у поворотних елементів. Хоча дотикове навантаження на них мінімальне, багатьом подобається плавність переходів поручнів між поверхами.
За відгуками наших замовників інтенсивно використовують поручні під час звикання до сходів перші пів року. Це за умови зручності сходів та якщо в оселі не більше двох поверхів. Потім про поручні просто забувають.Переваги
Виглядає респектабельно
Недоліки
Немає
Ціна
Від 8 000 ₴
за погонний метр
Металеве огородження для сходів. Ми розділили на декілька видів.

  • Ковані огородження гарячого кування
  • Штамповані металеві елементи (імітація кування)
  • Огородження сходів з листового металу
  • Огородження сходів з перфорованого металу
  • Огородження із нержавіючої сталі
  • Огородження сходів з чорного металу
Широкий ціновий діапазон надає можливість будь-якому забудовнику купити металеве огородження для сходів. Головним критерієм є сумісність з вашим інтер'єром.Переваги
Широкий ціновий діапазон, сучасний вигляд
Недоліки
немає
Ціна
Від 3 000 ₴
за погонный метр
Скляні огородження для сходів.

Огородження зі скла це універсальне огородження для будь-якого інтер'єру. Візуально розвантажує конструкцію сходів. Ідеальні для зрубу. Ціна достатньо демократична, оскільки термін морального виснаження сходів починається від 30 років.
Переваги
Визуально облегчает пространство, срок морального износа то 30 лет
Недоліки
Немає
Ціна
Від 8 000 ₴
за погонный метр
Зворотній зв'язок